Kapat

Sevgililer gününe özel sepette %30-%45 indirim!                       Biggold.com.tr'ye üye olun, %5 indirim kazanın

Pırlanta Oval Tektaş Yüzük

Elmaslar, bir diğer değişle pırlantalar, aşkın ve parlaklığın sembolü olarak kadınlar için eşsiz bir zarafete eşittir. Bu nedenle pırlanta takılar kadınlar için en önemli aksesuarlardan biridir. Bu aksesuarlar arasında pırlanta yüzük sadece parlak bir ışıltı ve güzelliğe sahip olarak bile kadınları çok özel ve değerli hissettirebilir. Biggold tarafından tasarladığımız pırlanta oval tektaş yüzük de kadınlara kendilerini çok özel ve değerli hissettirmek için üretildi. Aşkın ve sadakatin en güzel sembolü olan pırlanta yüzük, her zaman özel olduklarını hatırlamak isteyen kadınlar için mükemmel bir takı çeşididir.

Sonuçları Filtrele

Kesim
  • Oval Kesim (Oval Cut) 1
Karat Ağırlığı(Carat Weight)=D1
  • 0.38 1
Renk(Color)
  • I 1
Berraklık
  • PİKE 1
Altın Ayarı
  • 14 Ayar 1
Maden Rengi
  • Beyaz Altın 1
Karat Ağırlığı(Carat Weight)=D2
  • 0.06 1
Fiyat (TL)
-

Pırlanta Oval Tektaş Yüzükler

Limit:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası görüntüleniyor.

Pırlanta Oval Tektaş Yüzük

Elmaslar, bir diğer değişle pırlantalar, aşkın ve parlaklığın sembolü olarak kadınlar için eşsiz bir zarafete eşittir. Bu nedenle pırlanta ve altın takılar kadınlar için en önemli aksesuarlardan biridir. Bu aksesuarlar arasında pırlanta yüzük sadece parlak bir ışıltı ve güzelliğe sahip olarak bile kadınları çok özel ve değerli hissettirebilir. Biggold tarafından tasarladığımız pırlanta oval tektaş yüzük de kadınlara kendilerini çok özel ve değerli hissettirmek için üretildi. Aşkın ve sadakatin en güzel sembolü olan pırlanta yüzük, her zaman özel olduklarını hatırlamak isteyen kadınlar için mükemmel bir takı çeşididir.

Pırlanta Oval Tektaş Yüzük Modelleri

Pırlanta tektaş yüzükler, uzun zamanlardan beri evlilik teklifi için vazgeçilmez bir seçim olmuştur. Sevginizi sembolü haline gelecek pırlanta oval tektaş yüzükler, enfes güzelliği ile sevdiğiniz kadını havalara uçuracaktır. Farklı ebat ve ölçülerde ürün çeşitliliği ile sizlere sunduğumuz tektaş yüzükler herkesin sevgilisine farklı hissettirmek için sahip olabileceğiniz yüzük çeşididir. Aynı zamanda pırlanta oval tektaş yüzük modeli, özel gününüz için en şık hediye seçimlerinizden biri haline gelecektir.

Biggold Pırlanta Kalitesi

Bir değerli taşın netliği, anlaşılması gereken bir önemli kısımdır. Kusursuz bir pırlanta, herhangi bir yüzey kusuru olmaksızın son derece yüksek netliğe sahip olmalıdır. Biggold kuyumculuk olarak dikkatlice işlediğimiz pırlanta ürünlerimizi sizlere olabilecek en kaliteli şekilde ulaştırmaya özen gösteriyoruz. Biggold pırlanta kalitesi elinize aldığınız ilk andan itibaren gözle görününür şekilde belli olacaktır.

Biggold Online Satış Sitesi

İhtiyaç duyduğunuz ürünleri rahatınızı bozmadan en hızlı ve en güvenilir şekilde tek tıkla satın alabileceğiniz bir online satış sitesiyiz. Amacımız, uygun fiyatlı moda stillerimizle size en unutulmaz deneyimi sunmaktır. Ürünlerimiz kısa sürede sizlere güvenilir bir şekilde teslim edilecektir. Size eşsiz altın güzellikler kazandırmak ve en önemlisi alışverişiniz sonucu sizi mutlu edebilmek en önde görevimizdir. Biggold ailesi olarak aksesuarların değerini artırmak için her zaman sizinle birlikte çalışıyoruz.

0 (850) 885 5 244

Biggold Altın Takı © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır