Kapat

Sevgililer gününe özel sepette %30-%45 indirim!                       Biggold.com.tr'ye üye olun, %5 indirim kazanın

İade ve Değişim


İADE VE DEĞIŞIM PROSEDÜRLERİ:

1- Biggold.com.tr adresinden vermis olduğunuz siparişlerinizi iptal, iade ve ya değişim yapmak istediğiniz taktirde 0850 885 5 244  numaralı hattımızı aramanız veya [email protected] adresimizden talebinizi bildirmeniz gerekmektedir.

2-Online sitemiz üzerinden gerçekleştirilen satın alma işlemlerinde; ürün müşteriye ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde cayma veya değişim  hakkı kullanılabilir. Değişim ancak; aynı ürün grubundan farklı  bir ürün ile mümkündür.

3- İade ve ya değişim yapılması istenen ürün tamamen hasarsız  ve kullanılmamış olmalıdır. Herhangi bir şekilde çizilmiş, hasar görmüş ya da fiziksel değişikliğe uğramış ürünler kesinlikle iade alınmaz.

 

4- İade edilmesi veya değişim yapılması istenen  ürünün ambalajı, sertifikası ve faturasının, varsa promosyonların ürün ile birlikte  gönderilmesi gerekmektedir.

 

5- İade edilmesi, veya değişim yapılması istenen ürün  "Mesafeli Satış Sözleşmesi'nde yer alan Madde 4'teki "Cayma Hakkı" şartlarına uygun olmalıdır.

 

6- İade edilmesi ve ya değişim yapılması istenen ürünün kullanılmamış olduğu uzmanlarımız tarafından kontrole tabii tutulacaktır.

 

7-  Özel sipariş ile yapılan veya değiştirilen ürünler (müşterimizin isteğine göre ebat ölçüsü değiştirilen, üzerine özel yazılar yazılmış ürünler) ve ya kendin tasarla ürünlerinde iade ve değişim hakkı yoktur.

 

 

0 (850) 885 5 244

Biggold Altın Takı © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır