Kapat

Sevgililer gününe özel sepette %30-%45 indirim!                       Biggold.com.tr'ye üye olun, %5 indirim kazanın

Nazar Yüzük Modelleri

Nazar yüzük modellerimiz Biggold web sitemizde sizlerle buluşuyor. Nazar boncuklu yüzük arayan kişilerin özellikle tercih ettiği bu nazar yüzük 14 ayar altının mükemmel uyumudur. Tüm altın takı ürünlerimizde olduğu gibi nazar yüzük modellerimizi de ücretsiz kargo, hızlı ve zamanında teslimat gibi standart hizmetlerimiz ile güvenle satın alabilirsiniz. Nazar yüzüklerimizi tabiki kendiniz için satın alabileceğiniz gibi sevdiklerinize anlamlı bir hediye olarakta tercih edebilirsiniz. 

Sonuçları Filtrele

Fiyat (TL)
-

Nazar Yüzük

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Altın Nazar Yüzük Modelleri

Altın nazar yüzük ve çeşitleri, yüzyıllar boyunca birçok anlama simge vazifesi görmüştür. Genel olarak, moda, zenginlik, gösteriş ve aşkın. Altın nazar yüzük ve diğer seçenekleri, yüzyıllar boyunca genel olarak, modanın, zenginliğin, gösterişin ve aşkın sembolü olmuştur. Altın yüzükler, kimi zaman kişiler için bir tarz oluşturmada büyük bir yardımcı rol oynamıştır. Kimi zamanlar ise, birbirini seven iki kişinin, dünya evine girecekleri zamanda, en büyük şahitleri olmuştur.

1985 yılı içerisinde kurulan Big Kuyumculuk olarak, sizlere daha iyi bir ziynet ve takı hizmeti verebilmek için, Biggold markamızı hayata geçirdik. Biggold markamız sayesinde artık, internet üzerinden de, beğendiğiniz ziynet eşyası ve takı modellerini satın alabilirsiniz. Biggold markamız tarafından üretilip, sizlerin beğenisine sunulan altın nazar yüzük modelleri sayesinde, sizlerde kendinize özgü bir tarz oluşturabilirsiniz. 

Biggold Altın Nazar Yüzük Model ve Özellikleri

Biggold markamızın internet mağazası üzerinden sizlere sunmuş olduğumuz altın yüzük modellerimiz ve bu modellerin sahip olduğu özellikler şu şekildedir:

  • Yeşil renkli ve opal model taşa sahip altın yüzük
  • Altın telkâri modelinde ve yakut, siyah, garnet (kırmızı), aqua marine (mavi) ve ametist (mor) renk seçeneklerine sahip yüzük
  • Altın olimpiyat modelinde ve zümrüt, şampanya, ruby (yakut) ve garnet (kırmızı) renk seçeneklerinde yüzük seçenekleri
  • Mini Hürrem modelinde, zümrüt, siyah, şampanya ve ruby (yakut) renk seçeneklerine sahip altın yüzükler

Bu 4 farklı model ve birçok renk seçeneğine sahip altın yüzük modellerinin yanı sıra, daha pek çok altın yüzük modeline, Biggold markamızın internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Altın yüzük modelleri seçimlerinizi gerçekleştirirken, sizlere sadece kendinize özgü seçimler yapma imkanı da sunmaktayız. Altın ayarı, renk, yüzük taş şekli, yüzük taşı, taşın kesimi, taşın çapı ve modeli gibi seçenekleri, kendi istek ve tarzınıza göre belirleyebilirsiniz.

0 (850) 885 5 244

Biggold Altın Takı © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır