Kapat

Sevgililer gününe özel sepette %30-%45 indirim!                       Biggold.com.tr'ye üye olun, %5 indirim kazanın

Nazar Boyunluk Modelleri

Nazar boyunluk modellerimiz ekonomik fiyatlarımız ile Biggold kalitesi ve güvencesiyle web sitemizde ücretsiz kargo fırsatı ile satışta sizleri bekliyor. Farklı modellerde bulabileceğiniz ürünlerimizi inceleyerek %100 güvenli şekilde web sitemizden satın alabilirsiniz. 1985 yılında kurmuş olduğumuz Big Kuyumculuk firmamız, Biggold markası altında, altın nazar boyunluk model ve seçeneklerini, internet mağazamız üzerinde siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Sonuçları Filtrele

Fiyat (TL)
-

Nazar Boyunluk

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Altın Nazar Boyunluk Modelleri

2021 yılı altın nazar boyunluk modelleri içerisinde, 14 ayar altının kullanıldığı pek çok seçeneği bulmanızı, Biggold internet mağazamız üzerinden sizlere sunuyoruz. Özel bir şekilde tasarlanan modellerimiz sayesinde, takı eksiğinizi kapatarak, katılmış olduğunuz bir davette tüm gözlerin sizin üstünüzde olmasını sağlayabilirsiniz.

Altın Nazar Boyunluk Modellerinin Seçenekleri

Altın nazar boyunluk modellerimizde sizlerin beğenisine sunduğumuz pek çok seçenek bulunmaktadır. Biggold internet mağazamız üzerinden kendi zevkinize uygun olacak şekilde birçok model seçeneği belirleyebilirsiniz. Biggold internet mağazamız üzerinden altın nazar boyunluk modelleri içerisinde belirleyebileceğiniz seçenekler şu şekildedir:

  • Altın ayarı
  • Renk
  • Boyunluk taş şekli
  • Boyunlukta kullanılan taş
  • Seçtiğiniz taş şeklinin çapı
  • Boyunluk modeli
  • Boyunlukta kullanılan özel taşın maden rengi
  • Boyunluk ziynetinin boyu

Altın nazar boyunluk modellerinin seçenekleri içerisinde seçebileceğiniz altın ayarında, sadece 14 ayar altın seçeneğimiz mevcuttur. Tüm altın nazar boyunluk modelleri içerisinde, 14 ayar altın kullanımı gerçekleştirmekteyiz. Altın boyunluklarınızın için seçebileceğiniz renkler ise; yeşil ve beyazdır. Altın boyunluklarda kullanıp, sizlerin beğenisine sunduğumuz taş şekilleri ise; markiz ve ovaldir. Altın nazar boyunluklar içerisinde seçebileceğiniz taş seçenekleri ise; opal ve cubic zirkondur.

Boyunluk modelleri içerisinde seçebileceğiniz taş çapları ise milimetre cinsinden; 8x10 mm, 10x12 mm ve 8x16 mm’dir. Boyunluk modellerimizde, opal, papatya, sıvama ve kanallı çerçeve modellerimiz mevcuttur. Altın boyunluklarda kullandığımız tüm modellerde, sarı altın maden rengi mevcuttur. Altın nazar boyunluk modellerimiz içerisinde seçebileceğiniz seçeneklerdeki ziynet boyu ise, çeyrek altındır. Altın boyunluk nazar modelleri içerisinde yer alan tüm seçenekleri, Big Kuyumculuk güvencesi altında sizlerin beğenisine sunmaktayız.
 

0 (850) 885 5 244

Biggold Altın Takı © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır