Kapat

Sevgililer gününe özel sepette %30-%45 indirim!                       Biggold.com.tr'ye üye olun, %5 indirim kazanın

Opal Yüzük Modelleri

Opal taşının verdiği enerji ile altının asaleti opal yüzük modelleri ile bir araya geldi. Duru bir güzelliğe sahip opal yüzük tasarımlar, takılarında sadeliğin çekiciliğini arayan kadınların en çok tercih ettiği modellerdir. Günlük yaşantınızda da kullanabileceğiniz yüzükler, özel günler için giyeceğiniz gösterişli kıyefetlerinize de kolaylıkla uyum sağlayacak ve şıklığınızı tamamlayacaktır. Sevdiğinize hediye olarak ne olacağınızı düşünüyorsanız, altın opal yüzüklerin pozitif enerjisi ve şıklığını düşünerek rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Sonuçları Filtrele

Altın Ayarı
 • 14 Ayar 2
Renk
 • Beyaz 1
 • Yeşil 1
Taş Şekli
 • Markiz 2
Kesim
 • Kabaşon (Kapşon) 2
Model
 • Opal 2
Maden Rengi
 • Sarı Altın 2
Taş
 • Opal 2
Taş Çapı (milimetre)
 • 8x16 mm 2
Fiyat (TL)
-

Opal Yüzük

Limit:
2 sonuçtan 1 ile 2 arası görüntüleniyor.

Opal Yüzük

Opal yüzük modelleri ve daha fazlası için bizimle irtibata geçebilir ve birbirinden şık modellerimizi görebilirsiniz. Opal yüzük halk arasında gökkuşağı olarak tanınmaktadır. Dünya üzerinde bulunan değerli taşlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Yeraltı sularının oluşturduğu bir taştır ve yapısında doğal ışıklar bulunmaktadır. Görüntüsü cam şeklinde olmaktadır. Görüntüsünün cam şeklinde olması ve içerisinde ışıkların olması nedeniyle altın takı alanında oldukça fazla kullanılmaktadır. 

Opal taşının takı ve benzeri alanlarda kullanılmasının yanında birçok faydası da bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şunlardır.

 • Görme gücüne etkisi vardır.
 • Olumlu düşünceyi sağlar.
 • Pozitif enerji verir.
 • Sinirlerin yatışmasını sağlar.
 • Parkinson gibi hastalıkların tedavisinde kullanılır.
 • Kişinin kendisini ifade etmesini sağlar.
 • Eklem ağrılarının azalmasını sağlar.

Bu kadar faydası olan taş ile yapılan takılar da başta kadınlar olmak üzere birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Firmamız bu alanda yaptığı modeller ve takılar ile sizlere hizmet vermektedir. Sadece yüzük modelleri ve çeşitleri ile değil, alanında ve konusunda uzman personellerimiz taşlar konusunda bilgi ve donanıma sahiptirler. Merak ettiğiniz tüm konuları sorabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Opal Yüzük Modelleri

Firmamız opal taşı ile birçok takı çeşidi tasarlamaktadır. Bunların başında opal yüzük modelleri gelmektedir. Opal yüzük modelleri ile sizlere birçok seçeneği sunmaktayız. Başta opal damla yüzük olmak üzere hem taşın sizler üzerinde etkisini arttırmasını hem de şıklığı sizlere sunuyoruz. Bu noktada tek yapmanız gereken firmamız ile irtibata geçmek ve istediğiniz model yüzüğü seçmek olacaktır. Alanında uzman ve deneyimli personellerimiz sadece sizlere yüzük modellerini göstermeyecek aynı zamanda sizlere faydaları hakkında da bilgi verecektir. Yapılan tüm tasarımlar sizleri özel hissettirmek için yapılmaktadır. Tüm bunların yanında yüzükleri taktığınız andan itibaren taşın enerjisini hissedeceksiniz.

Opal Yüzük Fiyatları

Opal yüzük fiyatları bu alanda alım yapmak isteyenler tarafından merak edilmektedir. Fiyatlar konusunda firmamız ile irtibata geçerek kısa süre içerisinde bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiyatı etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunların başında taşın büyüklüğü gelmektedir. Yine taş ile birlikte kullanılan metalinde önemi vardır. 
Tüm bu hususlara rağmen firmamız sizlere kaliteyi ucuza sunmaya çalışmakta ve kendine amaç edinmektedir. Bu nedenle firmamız ile irtibata geçerek hem kaliteli hem de uygun fiyatlı modellerimizi görebilirsiniz. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünlerimiz sizler bekliyor.

Opal Yüzük Çeşitleri

Opal yüzük çeşitleri konusu da merak edilen konular arasında yer almaktadır. Gümüş ve altın metalleri ile birlikte kullanılabilmektedir. En çok bilinen çeşitler ise şunlardır.

 • Damla opal yüzük
 • Oval opal yüzük
 • Yuvarlak opal yüzük

Bu modellerin dışında daha birçok model yüzük bulunmaktadır. Ancak en çok bilinen ve tercih edilen yüzük çeşitleri bu modeller olmaktadır. Firmamız ile irtibata geçtiğiniz anda alanında uzman personellerimiz sizlere yüzük çeşitleri hakkında bilgi vereceklerdir. Tüm personellerimiz taşlar konusunda eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Sizlere anlatılması gereken tüm bilgileri anlatacaklardır.

Opal Taşlı Yüzük

Opal yüzük modelleri denildiğinde ilk akla gelen opal taşlı yüzük gelmektedir. Birçok çeşidi olan yüzük modelinin en büyük özelliği taşın şeklidir. Taş çeşitli şekillerde olabilmektedir. Yine halka metali altın ya da gümüş olabilmektedir. Genellikle kadınların tercih etmesinden dolayı metal daha çok altından hatta beyaz altından oluşmaktadır. Alanında ve konusunda deneyimli personellerimiz ile irtibata geçerek kısa süre içerisinde tüm bunlar ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Taşın insan üzerinde bıraktığı etki ile birlikte şıklığını da beraber yaşayacaksınız. Firmamız ile istediğiniz zaman iletişim kurabilir ve istediğiniz model yüzükten sipariş verebilirsiniz.

0 (850) 885 5 244

Biggold Altın Takı © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır